321047-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Mobiltelefoner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner och tillbehör, inkl tillförande tjänster
Referensnummer: 23/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50334140 Reparation och underhåll av telefonapparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen