2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revision högvärdeskomponenter Littera Y2 motorvagnar 2026
Beskrivning: Upphandlingen omfattar revision av högvärdeskomponenter för motorvagnar littera Y2.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34630000 Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar, 34640000 Framdrivningselement, 50000000 Reparation och underhåll, 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001