321086-2025 - Resultat
Sverige – Handledning – Handledartjänster för arbetsträning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandledartjänster för arbetsträning
BeskrivningAvtalet omfattar upphandling av arbetsträningsplatser med handledning förlagd inom Smedjebackens kommun.
Förfarandets viktigaste kännetecken80590000-6 Handledning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105192:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98341140 Vaktmästartjänster, 85322000 Kommunalt åtgärdsprogram