2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem Social välfärd
Beskrivning: Verksamhetssystem till Socialförvaltningen
Intern identifierare: 23/36
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del