2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmedling bokning av annonser Hälsingland
Beskrivning: Upphandlingen omfattar förmedling/bokning av samhällsinformation via annonser och bilagor till dagstidningar, samt digital annonsering via webben och sociala medier. Annonsering ska kunna ske lokalt samt nationellt.
Intern identifierare: 16134
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79341000 Reklam