2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem för planering, genomförande och uppföljning av lokalvårdens verksamhet.
Beskrivning: Verksamhetssystem för planering, genomförande och uppföljning av lokalvårdens verksamhet.
Intern identifierare: KLF 2025/101
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72211000 Programmering av system- och användarprogram
Ytterligare klassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Verksamhetssystem för planering, genomförande och uppföljning av lokalvårdens verksamhet.