See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produkter och service jordbruk Rödjan
Beskrivning: Inventarier till Rödjan Ladugård
Intern identifierare: 2024-8422
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Se ffu.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fodersilo del 1mm
Beskrivning: Inventarier till Rödjans jordbruk
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Koborstar del 2 fodermix mm
Beskrivning: Inventarier till Rödjans Ladugård