321219-2021 - ÄndringSverige-Söderhamn: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vinterväghållning - Söderhamn
Referensnummer: 11907
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser snöröjning och halkbekämpning inom Söderhamns kommun för kommunen, Faxeholmen AB och Söderhamn Nära AB.