Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79340000 Reklam och marknadsföring, 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79933000 Stödtjänster avseende design