321308-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kakel och plattsättning
Referensnummer: 202038
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Målsättningen med upphandlingen är ett långsiktigt samarbete med entreprenör som säkerställer snabba leveranser av efterfrågade tjänster utförda på ett fackmannamässigt sätt och till ett kostnadseffektivt pris.