321321-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bildskärmar – Scenteknisk utrustning, Gävle konserthus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelScenteknisk utrustning, Gävle konserthus
BeskrivningUpphandlingen omfattar scenteknisk utrustning till Gävle konserthus och Gasklockorna. Beställningar kommer att ske successivt efter behov.
Intern identifierare15526
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30231300 Bildskärmar
Ytterligare klassificering (cpv): 31532900 Fluorescerande ljus, 31730000 Elektroteknisk utrustning, 32342400 Ljudanordningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareScenteknisk utrustning, Gävle konserthus