2. Förfarande
Förfarande
Titel: Toppbeläggningar 2024 - 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser toppbeläggningar - asfalt.
Intern identifierare: 2023-00108IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000