321360-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Belysningsarmatur och elektriska lampor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ljusarmaturer till utställningar
Referensnummer: 2.4-2022-562
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
II.1.4.
Kort beskrivning
Statens maritima och transporthistoriska museer (SMTM) avser upphandla ramavtal för ljusarmaturer med tillbehör till framförallt utställningar men även till övriga publika utrymmen.