321371-2024 - Resultat
Sverige – Avfallshantering – Avsättning av slaggrus
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avsättning av slaggrus
Beskrivning: Ramavtal avseende avsättning av slaggrus från Gärstad avfallshanteringsanläggning.
Intern identifierare: 23/310
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Slaggrus