32138-2025 - Resultat
Sverige – Möbler för sjukvårdsändamål – Rullande undersökningsmöbler
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rullande undersökningsmöbler
Beskrivning: Rullande undersökningsmöbler
Intern identifierare: RS 2023-05154
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33192150 Behandlingsbritsar, 33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord, 34620000 Rullande materiel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000