2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Grossist
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Grossist - kolonial, djupfryst och färskvaror inklusive färsk frukt & grönt, lilla mejeri samt färsk fisk.
Intern identifierare: SF 2025/175
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde A - Utbildningsförvaltningen
Beskrivning: För leveranser av enheter inom utbildningsförvaltningen Stockholms stad
Intern identifierare: Avtalsområde A - Utbildningsförvaltningen
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde B - Övriga förvaltningar
Beskrivning: Leveranser till samtliga förvaltningar förutom utbildningsförvaltningen i Stockholms stad
Intern identifierare: Avtalsområde B - Övriga förvaltningar