321426-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Inbjudan till hearing för Centrala venkatetrar med tillbehör SLL473
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInbjudan till hearing för Centrala venkatetrar med tillbehör SLL473
BeskrivningHearinginbjudan avseende Centrala venkatetrar med tillbehör SLL473
Intern identifierareFSN 2025-0208
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141200 Katetrar