2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende juristtjänster
Beskrivning: Ramavtal avseende juristtjänster
Intern identifierare: 1601/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71319000 Sakkunnig juridisk hjälp
Ytterligare klassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster, 79110000 Juridisk rådgivning och representation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000