2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produkter för arenaskötsel
Beskrivning: Upphandling av produkter för arenaskötsel
Intern identifierare: KFN 2025-00041 Version 2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 03111000 Frön, 24400000 Konstgödsel och kväveföreningar, 24410000 Kvävehaltiga gödningsmedel, 24440000 Diverse gödselmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000