2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsmäklare RyssbyGymnasiet AB
Beskrivning: RFI- Fastighetsmäklare
Intern identifierare: RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom