2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsmoduler och tält för labbverksamhet till program Tvärförbindelse Södertörn
Beskrivning: Kontorsmoduler och tält till Tvärförbindelse Södertörn.
Intern identifierare: KOM-416160
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Arbetsbodar m.m. till Tvärförbindelse Södertörn.
Intern identifierare: Kontorsmoduler och tält för labbverksamhet till program Tvärförbindelse Södertörn