321549-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ljustekniska tjänster – Hyra av scentekniker till Göteborgs stadsteater AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av scentekniker till Göteborgs stadsteater AB
BeskrivningHyra av scentekniker till Stora teatern Göteborg
Intern identifierareN050U25-92
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318100 Ljustekniska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92370000 Ljudteknikertjänster, 98350000 Kultur- och fritidstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningHyra av scentekniker till Göteborgs stadsteater AB
Intern identifierareHyra av scentekniker till Göteborgs stadsteater AB