321629-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Patientnära instrument för hs Troponin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPatientnära instrument för hs Troponin
BeskrivningPatientnära instrument för hs Troponin
Intern identifierareHSN 2026/1657
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000