2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025-Fastighetsjour - AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Beskrivning: Fastighetsjour utanför ordinarie arbetstid.
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000