321707-2024 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Isolator
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIsolator
BeskrivningDenna upphandling avser 2st. isolatorer för leverans till Läkemedelscentrum, Hälso- och sjukvårdsförvaltningen med placering på Universitetssjukhuset Örebro. Upphandlingen omfattar även option på ytterligare 1st. isolator, option på serviceutbildning, samt option på underhållsavtal.
Intern identifierareMT 2024-0001
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000