2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omformare till tunnelbana
Beskrivning: Upphandling av omformare till tunnelbana
Intern identifierare: TN 2023-0670
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000