32178-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Jordbrukstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grovfoderskörd Lövsta
Referensnummer: 22/41
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77100000 Jordbrukstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Grovfoderskörd, Sveriges Lantbruksuniversitet (SLU) Lövsta