321803-2023 - ÄndringSverige-Lund: Fönsterputsning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputsning
Referensnummer: KS 2022/0730
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911300 Fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Fönsterputsning för Lunds kommun samt Lunds Kommuns Fastighets AB (LKF).