Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Inom Samhällsbyggnadsförvaltningens verksamhetsområde. Hällefors, Lindesberg, Ljusnarsbergs kommuner
Värde