See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalier till renings- och vattenverk, Ramavtal
Beskrivning: Uppdraget omfattar leverans av kemikalier till vatten- och reningsverk inom Norrtälje kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1 Fällningskemikalier
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126011:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24300000 Basiska oorganiska och organiska kemikalier
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2 Polymer
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126011:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 3 Stensalt
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126011:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 4 Natriumhypoklorit
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126011:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 5 Natronlut
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126011:Lot:5