2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialistuppdrag till Styr- och reglersystem
Beskrivning: Specialistuppdrag till Styr- och reglersystem
Intern identifierare: KOM-419033
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 63712710 Trafikövervakning, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Specialistuppdrag till Styr- och reglersystem