2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk konsult: beställarstöd för masshantering
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Teknisk konsult: beställarstöd för masshantering Ramavtal med en (1) leverantör kommer att tecknas.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120567:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71350000 Vetenskapliga och tekniska ingenjörstjänster