321871-2024 - Resultat
Sverige – El-, vatten- och energiverk – Tekniska konsulter VA
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter VA
BeskrivningProjekt och byggledning, Projektering och utredning
Intern identifierare23/225
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000