321887-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – System- och stödtjänster – Verksamhetssystem för Arbetsmarknad- och Vuxenutbildningen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerksamhetssystem för Arbetsmarknad- och Vuxenutbildningen
BeskrivningUpphandlingen omfattar verksamhetssystem för personal på Arbetsmarknad- och vuxenutbildning (Arbvux) i Göteborg.
Intern identifierareN625U26-249
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem, 48000000 Programvara och informationssystem, 48810000 Informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar verksamhetssystem för Arbetsmarknad- och vuxenutbildning (Arbvux) i Göteborg.
Intern identifierareVerksamhetssystem för Arbetsmarknad- och Vuxenutbildningen