32194-2019 - ÄndringSverige-Åkersberga: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Samhällsbetalda resor
Referensnummer: 2018-78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar att tillhandahålla samhällsbetalda resor för Österåkers kommun. Den precisa omfattningen och beskrivningen av efterfrågad tjänst framgår av upphandlingsdokumenten.