321942-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Videolaryngoskop med tillhörande blad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVideolaryngoskop med tillhörande blad
BeskrivningVideolaryngoskop med engångsblad för luftvägshantering inom operation, intensivvård och akutverksamhet., ramavtal
Intern identifierareUPPH2025-00108
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel1. Administrativa föreskrifter
BeskrivningVideolaryngoskop med engångsblad
Intern identifierare1856738-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titel2. Kravspecifikation
Intern identifierare1856739-1