2. Förfarande
Förfarande
Titel: Husgeråd och porslin
Beskrivning: Gävle kommun upphandlar husgeråd och porslin.
Intern identifierare: 13296
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221110 Porslin
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Husgeråd och porslin