Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-Lösning för digitalisering av lager- & logistikflöden
Referensnummer: KSN-2019-2177
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 42965100 Driftssystem för lager
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av IT-lösning för digitalisering av lager- och logistikflöden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42965100 Driftssystem för lager, 48430000 Programvara för lagerförvaltning, 48782000 Programvara för lagerhantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen