See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dental förbrukning del 2; komposit 2, glasjonomer, profylax, munhygien, dental adhesiv, estetik och sprutor
Beskrivning: Upphandlingen avser dentalt förbrukningsmaterial inom områdena: komposit 2, glasjonomer, profylax, munhygien, dental adhesiv, estetik, sprutor.
Intern identifierare: 24RS124
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsmall
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificeringskrav