Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
upphandling fastighetsservice
Referensnummer: 2021/00020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling syftar till att tillgodose Mora Kommuns behov av fastighetsservice under kontraktstiden. För mer information, se förfrågningsunderlaget.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen