2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI avseende Injektions- och infusionsartiklar 2026 SLL470
Beskrivning: RFI avseende Injektions- och infusionsartiklar. - Gamla kravspecifikationen - RFI frågor kring hållbarhet, miljö och övriga frågor
Intern identifierare: FSN 2025-0202
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33141220 Kanyler, 33141310 Injektionssprutor, 33141321 Anestesinålar, 33141624 Infusionsaggregat