322091-2026 - Planering
Sverige – Guld – RFI - Köp av guld samt omhändertagande av kontaminerat guld
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Köp av guld samt omhändertagande av kontaminerat guld
BeskrivningMarknadsdialog inför kommande upphandling.
Intern identifierareV 2026/1063
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14523200 Guld
Ytterligare klassificering (cpv): 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall