322160-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekttjänster – Ramavtal nybyggnadsarkitekter 2023
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal nybyggnadsarkitekter 2023
Beskrivning: Upphandling av arkitekter för nybyggnation.
Intern identifierare: FB2023/1156
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: FB har ett behov arkitekter för nybyggnation.
Intern identifierare: Ramavtal nybyggnadsarkitekter 2023