322273-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Vinterväghållning 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning 2024
BeskrivningVinterväghållning 2024
Intern identifierare24/9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000