Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1214 Service av sprinklersystem för Telge
Referensnummer: 22/43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Service av sprinklersystem för Telge AB
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45343230 Installation av sprinklersystem, 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning, 71356100 Tekniska kontroller
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen