2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling för Kungälv Energi AB Företagsförsäkring
Beskrivning: Försäkringsupphandling avseende Företagsförsäkring för Kungälv Energi AB. Upphandlingen omfattar Egendoms- och Ansvarsförsäkring.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling för Kungälv Energi AB Företagsförsäkring