322371-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – För utförande av E4 Förbifart Stockholm Sjötransporter av entreprenadmassor, Stockholms län, Ekerö kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör utförande av E4 Förbifart Stockholm Sjötransporter av entreprenadmassor, Stockholms län, Ekerö kommun
BeskrivningFör utförande av E4 Förbifart Stockholm Sjötransporter av entreprenadmassor, Stockholms län, Ekerö kommun
Intern identifierareKOM-420659
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör utförande av E4 Förbifart Stockholm Sjötransporter av entreprenadmassor, Stockholms län, Ekerö kommun