Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Enligt upphandlingsunderlaget.
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 37 800 000,00 SEK