2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Underhåll och support av Diver Platform
Beskrivning: RFI inför anskaffning av underhåll och support av Diver Platform
Intern identifierare: V 2025/1393
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd