2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snittblommor och krukväxter
Beskrivning: Östersunds kommun genomför en upphandling av blomster med tillhörande leverans.
Intern identifierare: 236-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen avser: Snittblommor och buketter Krukväxter med tillbehör samt eventuell av skötsel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Snittblommor och buketter
Beskrivning: Upphandlingen avser: Snittblommor och buketter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krukväxter med tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen avser: Krukväxter med tillbehör samt eventuell skötsel